Kayıt - Gerekli Bilgiler
Kullanıcı adı seçin:
Sadece forumumuzda tanınmanız için kullanılacaktır. Kayıt olduktan sonra profilinizden görünen isminizi değiştirebilirsiniz.
E-Posta:
Buraya kullandığınız geçerli e-posta adresi girin
Meslek:
mesleğinizi seçiniz
Görev Şehri:
görev yapılan şehir
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
20+15 = ?
Resim doğrulaması:
Resimde gösterilen harfleri giriniz
Resimde gösterilen harfleri giriniz

İngilizcehocam Üyelik Sözleşmesi

1- Kullanıcı, ingilizcehocam.gen.tr'ye  üye olmakla yardım ve forum yönetimi bölümünde belirtilen kurallara uyacağını kabul etmiş sayılır.

2- Üyelerin eklediği içerikten ve yazdığı iletilerden ingilizcehocam.gen.tr sorumlu değildir. Üyelerin eklediği içerik, yazdığı iletilerin sorumluluğu üyenin kendisine aittir.

3- Üyeler, şifrelerinin güvenliğini sağlamak zorundadır.

4- Üyeliğin sahibi, üyelik bilgilerinde yer alan e-posta adresinin sahibidir.

5- Kişiler, en fazla bir adet üye adı alabilirler. Birden fazla üye adı alındığı tespit edildiğinde kişiye ait tüm kullanıcı adları önceden haber verilmeksizin iptal edilir.

6- Üyelere ait bilgiler, üyelerin rızası olmadan site güvenliği, site genel işleyişinin sağlanması veya mahkeme kararı haricinde 3. kişilere verilmeyeceğini ingilizcehocam.gen.tr taahhüt eder.

7- ingilizcehocam.gen.tr’ye  üyelerin eklediği içeriğin telif hakkı ingilizcehocam.gen.tr'ye aittir.

8- ingilizcehocam.gen.tr'ye  eklenen içeriğin kaldırılması veya kaldırılmaması, değiştirilmesi veya değiştirilmemesi hak ve insiyatifi ingilizcehocam.gen.tr'ye aittir.

9- Üyelik kabulü, üyelik reddi, üyeliğin durdurulması veya yasaklanması hakkı ingilizcehocam.gen.tr'ye  aittir.

10- ingilizcehocam.gen.tr, kendi iç işleyişini ve düzeninin sağlayabilmek için yazılı veya yazılı olmayan kurallar koymaya ve bu kuralları uygulamaya yetkilidir.

11- Site kurallarını ve işleyişi Kurucu üye, tam yetkili site yöneticileri, yönetim ekibi, moderatörler sağlar. Kurucu üye, tam yetkili site yöneticisi, yönetim ekibi ve moderatörlerin yapacağı eylemlerden ingilizcehocam.gen.tr sorumlu tutulamaz.

12- ingilizcehocam.gen.tr, T.C. Kanunlarına uyacağını taahhüt eder. ingilizcehocam.gen.tr'ye  eklenen içerik üyeler tarafından eş zamanlı eklenebildiği için tüm içeriğin kontrol edilmesi, kontrol edilenlerin ise yasalara uygun olduğunun kesin olması garanti edilemez. Yasal olmayan içerik fark edildiğinde veya bildirildiğinde ingilizcehocam.gen.tr bu içeriği kaldıracağını taahhüt eder. Fark edilmeyen veya gözden kaçan içerikten ingilizcehocam.gen.tr sorumlu tutulamaz.

13- Üyelerin yaptığı eylemler site güvenliği, istatistik çıkarma veya bunların dışındaki amaçlar için doğrudan veya 3. parti yazılımlar ile takip edilebilir.

14- Üyeler, suç teşkil eden davranışlarının yasal sorumluluğunu kabul eder.

15- ingilizcehocam.gen.tr'de bulunan içeriğin tüm hakları ingilizcehocam.gen.tr'ye  aittir. Bu içerik, sadece kişisel kullanım içindir, izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Başka yerde kaynak gösterilmeden ve ilgili yere link verilmeden yayınlanamaz.

16- ingilizcehocam.gen.tr, bu sözleşmeyi veya kuralları değiştirebilme hakkına sahiptir.

ingilizcehocam.gen.tr